Kurzy výkladů karet

Už asi deset let pracuji s kartami. Mnohému jsem se od nich naučila: soustředění, rozjímání, rozvíjení intuice a jasnozřivosti, představivosti ale také trpělivosti. V mnohém mi byly a stále jsou výbornými rádkyněmi, když se cítím nejistá v mnohých životních situacích, v rozhodování, kdy stojím na pomyslném rozcestí mé životní cesty. Začala jsem tímto způsobem pomáhat i ostatním. Ráda.

Lidí, které karty zajímají a přitahují, zdá se, stále přibývá. Vždyť každý z nás si občas neví s životem rady. A právě karty nás mohou přivést k odpovědi na naše otázky a zároveň nás dokážou duchovně posunout kupředu. V tom vidím jejich sílu.

Rozhodla jsem se tedy uspořádat kurs vykládání karet a to karet Madam Lenormand. Mám k dispozici za ta léta nejen spoustu vynikajícího materiálu a rad, jak s kartami pracovat, ale mám k dispozici i krásné prostory na Základní umělecké škole ve Frýdku – Místku.

Tento kurs Vykládání karet Lenormand se bude konat 22. září 2012, tj. v sobotu od 9. Do 17. hodin, právě v tomto úžasném uměleckém prostředí – budova ZUŠ Frýdek, Kostikovo náměstí, 2. patro, malý sál pro výuku dramatického oboru.

Cena kursu je 800Kč.

Hlaste se, prosím, s předstihem! Zatelefonujte či napište mi na email, ať mohu nakopírovat pro vás dostatek pracovního materiálu a připravit pro vás vlídné prostředí s čajem, kávou a malým občerstvením.

Jak bude samotný kurs probíhat:

Dříve než začneme hovořit o samotných kartách a kartářské etice, uděláme si meditaci na rozvoj intuice a jasnovidectví. Léta praxe mi ukázala, že je třeba neustále na sobě duchovně pracovat a očišťovat svá energetická centra v těle.

Po meditaci přistoupíme k jednotlivým významům karet.

Dále probereme různé kombinace karet a druhy rozkládání karet při jejich různém počtu. Nakonec samozřejmě budeme věštit. Celý kurs ukončíme krátkou meditací.

Je třeba, abyste si karty Madam Lenormand přinesli sebou!

Už se na vás těším!  Kartářka Elli.

Tel. 731002633

Email: kartarkaelli@seznam.cz

Podle zájmu uspořádám větší počet kurzů, mohou se stát pravidelnými.

Fotky z prvního kurzu.